عنوان

نشست مدیران کل بنیاد مسکن و بنیاد شهید استان

متن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، مدیران کل بنیاد مسکن و بنیاد شهید استان با هدف بررسی و رسیدگی به مشکلات خانواده های معرز شهدا و ایثارگران باهم دیدار نمودند و به گفتگو پرداختند.

ابتدا حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با ایراد سخنانی بیان نمود : خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف اصلی نظام است و برای تحقق این اهداف، همکاری، همدلی و همراهی دستگاه‌های اجرایی شد.

ایشان ضمن تقدیر از برنامه های فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای تکریم و پاسخگویی به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، خواستار تعامل و همکاری بیشتر این دو نهاد برای حل مشکلات زمین و مسکن این عزیزان شد.

در ادامه مهندس تنها مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز اظهار داشت : امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی

جانفشانی کردند.

وی با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و نوعی عبادت است.

تنها افزود : بنیاد مسکن بعنوان یک نهاد برخاسته از انقلاب تحت فرمان حضرت امام (ره)، خود را ملزم و متعهد به ارائه خدمات به خانواده محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان می داند و این مهم در اولویت کاری و برنامه های اصلی این نهاد می باشد.​


تاریخ خبر

1400/10/06

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/photo_2021-12-29_00-24-08.jpg