عنوان

تجلیل از همکار نمونه بنیاد مسکن شهرستان نهبندان در روز کارمند

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، همزمان با هفته دولت مراسم تجليل از کارمندان نمونه شهرستان با حضور فرماندار ،امام جمعه، جمعي از مسئولين و کارمندان شهرستان در محل سالن نور برگزار شد.
 بیکی فرماندار نهبندان  ضمن تبريک هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان انقلاب اسلامي شهيد رجايي و باهنر متن تبريك به مناسبت روز كارمند اظهار نمود : كارمندان در هر بخش و قسمتي كه مشغول به كار مي باشند بايد دغدغه اين را داشته باشند كه بتوانند گرهي از مشكلات مردم را برطرف كنند. 

 در ادامه مهندس کلانتری مدیر بنیادمسکن شهرستان  به نمایندگی از شورای اداری به ایراد سخنرانی پرداخته و توضيحاتي را  در خصوص خدمات رساني به مردم ، ويژگي‌هاي كارمند نمونه و صفات  آن همچنین راهکار های توسعه از رهگذر مشارکت ، خلاقیت و تلاش و انگیزه ارائه نمودند .

 در پایان مراسم با حضور  جناب آقای مهندس بیکی فرماندارمحترم شهرستان  ،امام جمعه معزز، روسای ادارات و کارمندان برگزیده ادارات ، در سالن نور شهرستان نهبندان برگزار گردید از آقای مهندس محمدعلی زنگویی کارمند نمونه بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان نیز تجلیل شد.

تاریخ خبر

1398/06/14

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/ThumbnailViewer.ashx.jpg