عنوان

بازدید معاون عمرانی استانداری از روند اجرایی ساخت مسکن محرومین در سطح استان

متن

مدیرکل محترم روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

 

سلام عليكم

      احتراماً : ضمن آرزوی سعادت و سلامت ، باستحضار مي رساند :

بازدید معاون عمرانی استانداری از روند اجرایی ساخت مسکن محرومین در سطح استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی ، مهندس میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی به اتفاق مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری ، مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مسئولین شهرستانی از طرح مسکن محرومین شهرستانهای خوسف ، طبس و فردوس  بازدید کردند.

مهندس میر جعفریان  درحاشیه این بازدید گفت : در پی سفر چند ماه پیش دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به استان خراسان جنوبی طرح ساماندهی مسکن محرومین عملیاتی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری  بیان کرد: این طرح در قالب 10000 واحد مسکن محرومین  تفاهم نامه بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وسازمان مدیریت برنامه ریزی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) تصویب و درحال اجراء می باشد.وی افزود:باید در زمینه تامین مسکن اقشار مستضعف، مدیران با مسئولیت پذیری وارد عمل شده و بر اساس ضوابط و مقررات قانونی، راه های تسهیل در تامین مسکن محرومین را فراهم کنند.

 مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز  گفت: تاکنون در خصوص طرح پنج هزار واحد مسکن محرومان 6 هزار و 214 پرونده تشکیل شده که از این تعداد چهار هزار و 735 پرونده به بانک معرفی شده و برای چهار هزار و 655 واحد عقد قرارداد صورت گرفته است. وی با بیان اینکه تا کنون برای دو هزار و 377 واحد سقف اجرا شده، افزود: سفت کاری و نصب در و پنجره برای یک هزار و 770 واحد نیز به اتمام رسیده و تقریبا یک هزار واحد در مرحله بهره‌برداری رسیده  که بخش اعظمی از متقاضیان در واحدها ساکن شده‌اند.

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: امیدواریم با این طرح بسیار بزرگ و کم‌نظیر در حوزه ساخت مسکن روستایی استان خدمت خوبی به مردم روستایی داشته باشیم و مردم نیز نهایت همکاری را برای ساخت منازل مستحکم و مقاوم سازی منازلی که از استحکام کافی برخوردار نیست با همکاران ما داشته باشند.

تاریخ خبر

1398/09/17

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/12222.jpg