عنوان

جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی برگزار شد.

متن

:

جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، بمنظور بررسی و رفع مشکلات موجود در اجرای طرح اقدام ملی مسکن این استان، جلسه ای با حضور مدیران کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، معاونین مسکن و کارشناسان مرتبط این دو اداره کل و ارتباط ویدئو کنفرانس کلیه روسای ادارات شهرستانها در محل اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی تشکیل گردید. 

مهندس داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در این جلسه با بیان اینکه حسب دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن مي بايست سرعت بیشتری یابد اظهار داشت : خوشبختانه عملیات اجرایی این طرح در خراسان جنوبی در حال انجام است ولي باید با برگزاری منظم این جلسات و همفکری و همکاری و تلاش شبانه روزي مشکلات موجود شناسایی و رفع شود تا به اجرای طرح اقدام ملی مسکن سرعت بیشتری ببخشیم.

وی ضمن تشکر از همکاری های خوب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای این طرح افزود: در استان خراسان جنوبی با پیگیری های بعمل آمده به میزان سهمیه اول طرح اقدام ملی مسکن، زمین در اکثر شهرها تامین گردیده و در اختیار قرار گرفته است.

مهندس آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز ضمن بیان اهمیت طرح اقدام ملی مسکن گفت : در راستای اجرای این طرح تفاهم، همدلی و هماهنگی خوبی بین اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل بنیاد مسکن وجود دارد.

در ادامه جلسه مشکلات موجود توسط روسای ادارات شهرستانها از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس مطرح گردید که مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادات لازم در خصوص رفع مشکلات طرح اقدام ملی مسکن در سطح استان ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

مراتب بپيوست تصاوير مربوطه جهت استحضار و درج خبر بحضورتان ارسال می گردد .

تاریخ خبر

1399/04/09

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/0%20(2).jpg