عنوان

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز بنیاد مسکن خراسان جنوبی

متن

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز بنیاد مسکن خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، جلسه شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای شهرابی دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حیدری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان رضوی و اعضای استانی در محل سالن جلسات این بنیاد برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین اکبرپور قائم مقام مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان جنوبی به گزارش اقدامات و فعالیتها و شرح وضعیت موجود پرداخت و در جهت بهبود کیفیت انجام امور و برنامه های آتی، چند درخواست و پیشنهاد ارائه نمود.  

سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حیدری با قرائت ادعیه و آیات قرآنی، به اهمیت و تاثیر آن در امورات پرداخت و تاکید نمود که با ذکر دعا و درخواست از درگاه پروردگار و رعایت مسائل بهداشتی می توان از شر بلایا و مشکلات علی الخصوص ویروس منحوس کرونا رهایی پیدا کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای شهرابی با تاکید به اهمیت امورات فرهنگی و جایگاه نماز در این نهاد، اظهار داشت : اولین نشانه حکومت صالحان، اقامه نماز است. ایشان به نقش و جایگاه ویژه نماز و مدیریت اسلامی پرداخت و تفاوت بین ادای نماز و اقامه نماز را برای حاضرین شرح داد. وی با اشاره به اهمیت موضوع نماز نزد مقام معظم رهبری، اضافه نمود : ایشان به جد پیگیر مسائل نماز در دستگاههای اجرایی بوده و توسط کارشناسان عالی رتبه، این مهم رصد می شود. شهرابی اضافه نمود : همانگونه که مستحضرید یک گام نخست در اقامه نماز مطلوب برای دستگاههای اجرایی، تهذیب و تربیت اسلامی مدیران است که به لطف خدا طبق گزارشات واصله بنیاد مسکن در امر نماز موفق عمل نموده که این مهم با تلاش و پای کار بودن مدیران عالی و استانی این نهاد محقق گردیده است. ایشان در پایان سخنان خود اظهار داشت : نماز باعث اخلاص، تقوی، صداقت و امانتداری در انسان می گردد و جلوی فساد، خیانت و رزائل اخلاقی را می گیرد.

در ادامه جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداخته و مواردی جهت انجام بهتر امور به تصویب رسید.

تاریخ خبر

1399/04/09

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/1.jpg