عنوان

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن با امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان

متن

​🔸️ مدیرکل بنیاد مسکن استان که امروز به شهرستان درمیان سفر کرده بود، در ادامه دیدار با مسئولین این شهرستان، به دیدار امام جمعه اهل سنت این شهرستان رفت.

🔹️ مهندس تنها در این دیدار نیز به تشریح طرح های مسکن در حال اجرا پرداخت و شرایط ویژه و آسان تسهیلات ارزان قیمت مسکن روستایی را توضیح داد.
🔸️ وی اظهار داشت : با توجه به اینکه شهرستان درمیان یکی از شهرستانهای دارای بیشترین واحدهای مسکونی غیرمقاوم می باشد، شرایط ایجاب می کند که افراد دارای مسکن نامقاوم، با استفاده از این تسهیلات، برای استحکام بنای خود در برابر بلایای طبیعی اقدام نمایند.
🔹️ مهندس تنها در پایان سخنان خود خواستار اتخاذ تدبیر مناسب، برای ترغیب و تشویق جامعه اهل سنت شهرستان جهت بهره مندی از این تسهیلات شد.
🔸️ مولوی عبدالهی امام جمعه اهل سنت درمیان نیز اظهار داشت : در اینکه شرایط بوجود آمده شرایط خوبی برای خانه دار شدن و مقاوم سازی می باشد، شکی نیست، اما در بین جامعه اهل سنت، این تسهیلات دچار  اشکال شرعی و فقهی می باشد.
🔸️ وی برای رفع این مشکل نظرها و پیشنهادهایی ارائه داد که مقرر شد؛ این موارد به بنیاد مسکن مرکز اعلام شود تا پس از بررسی، تصمیم لازم اتخاذ گردد. ​


تاریخ خبر

1400/08/27

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/photo_2021-11-18_22-59-42.jpg, https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/photo_2021-11-18_22-59-42.jpg