عنوان

دیدار مسئولین کشوری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با استاندار خراسان جنوبی

متن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، مسئولین عالی رتبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی سفر به این استان با استاندار خراسان جنوبی دیدار نمودند، حجت الاسلام رضایی قائم مقام محترم نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آقای مهندس تابش ریاست محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، معاونین ایشان، معاون عمرانی استانداری استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در این دیدار حضور داشتند.
سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی در این دیدار به توافقات انجام شده با بنیاد برکت، آستان قدس رضوی و جامعه خیرین کشور در راستای ساخت مسکن محرومین در استان اشاره کرد و گفت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز می تواند با بکارگیری ظرفیت ها و توانمندی هایی که در بخش های مختلف دارد در این زمینه از جمله واگذاری زمین بیش از پیش همکاری کند. ایشان به خشکسالی های چندین ساله در استان اشاره کرد و ادامه داد : با توجه به این امر و نیز مشکلاتی که در حوزه کشاورزی، دامداری و نیز منابع آبی استان به وجود آمده توجه به این استان به عنوان یکی از استان های دارای مشکل از سوی مرکز می تواند بسیار کمک کننده و راهگشا باشد.
مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نیز در این دیدار با بیان اینکه توجه به روستاها و مناطق محروم از مهمترین دستور کارهای بنیاد مسکن است، گفت: توافقاتی با بنیاد برکت در سطح کلان صورت گرفته که به زودی نتایج آن مشخص خواهد شد. وی با بیان اینکه تامین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه های عمرانی بر عهده بنیاد مسکن است، اظهار کرد : اجرای این پروژه ها به دلیل اشراف و اطلاعاتی که مدیران استانی دارند به استان ها واگذار شده است. وی به ساخت مسکن محرومین در استان خراسان جنوبی اشاره کرد و در ادامه گفت : در این زمینه نیز با توجه به توافقاتی که صورت گرفته آماده کمک و مساعدت لازم هستیم.

تاریخ خبر

1395/10/06

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0872.JPG,