عنوان

مراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طبس

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی  باحضور معاون استاندار و فرماندار ویژه  شهرستان ، معاونین فرماندار ،بخشدار مرکزی شهرستان طبس  و مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن استان ، پاسبان معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان و مدیر بنیاد مسکن شهرستان شهرستان طبس مراسم تودیع و معارفه مدیر  جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طبس انجام شد.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس نیز در این مراسم گفت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را دارای رسالتی سنگین به‌ویژه در روستاها دانست و بیان داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که با حمایت مستقیم حضرت امام خمینی (ره) در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاسیس شد، همواره منشاء خدمات و برکات زیادی در کشور و به‌ویژه در روستاها بوده و هست، که باید با تلاش و کوشش بیشتر، خدمات و فعالیت‌های این یادگار امام (ره)، هر سال بیشتر و پررنگ‌تر از سال گذشته باشد.
مهندس طلائی یادآور شد: شهرستان طبس دارای وسعت زیاد، مشکلات عدیده، و در عین حال جمعیت کم است، که اگر به دنبال تثبیت روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به مرکز این شهرستان هستیم، باید در درجه اول نسبت به تامین مسکن جوانان روستاها اقدام شده و با حذف برخی مراحل اضافی، شرایطی فراهم کنیم که روستائیان در زمان کوتاه به زمین و مسکن مورد نیاز خود دست یابند.
در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت:مشارکت در کارها یک اصلی است که باعث تسریع در روند اجرای برنامه ها و کارها می شود.
وی همچنین از تعاملات و همکاری های فرمانداری ،بخشداری و دهیاران سخت کوش شهرستان با بنیاد مسکن تقدیر و تشکر کرد.
در این مراسم از زحمات 30 ساله قیصری مدیر سابق بنیاد مسکن شهرستان تقدیر و یوسفی پور  به عنوان مدیر جدید بنیاد مسکن شهرستان معرفی شد.

​​

تاریخ خبر

1395/11/04

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0244.jpg,