عنوان

دیدار با امام جمعه شهرستان طبس

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی  دیدار مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن استان ، پاسبان معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان و مدیر بنیاد مسکن شهرستان شهرستان طبس با امام جمعه شهرستان طبس انجام شد.
امام جمعه طبس در این دیدار گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پس از پیروزی انقلاب با فرمان مستقیم امام خمینی (ره) تشکیل شد و خود حضرت امام بودجه اولیه آن را پرداختند و این برکت دارد.
حجت الاسلام مهاجریان بیان کرد: یکی از توفیقات مضاعف در بنیاد مسکن تهیه مسکن برای محرومان است و خدمات بنیاد مسکن منحصر به ایران نبوده و حتی در کشورهای محرومی که نیاز بوده فعالیت داشته است.
امام جمعه طبس نقش بنیاد مسکن در بازسازی منازل مردم طبس پس از زلزله سال ۵۷ را پر رنگ دانست.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور افزود: یکی از مشکلات نسل جوان و مانع ازدواج به موقع جوانان، موضوع مسکن است و امیدواریم بنیاد مسکن در این خصوص توفیقات بیشتر داشته باشد.
حجت الاسلام مهاجریان مقدم تاکید کرد: اقدامات بنیاد مسکن باید در راستای اقتصاد مقاومتی باشد.
مدیر کل بنیاد مسکن استان در این دیدارگفت : از زحمات چندین ساله آقای قیصری تقدیر می کنیم که در زمان مسئولیت ایشان منشا خدمات بسیار خوبی بودند و البته در نظام اسلامی بازنشستگی معنا ندارد و حتما از تجربیاتشان برای بهتر شدن امور در این نهاد مقدس دریغ نخواهند کرد، مهندس آسمانی مقدم  با تشریح روند تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: دولت تسهیلات ۱۸ میلیون تومانی وام مسکن به صورت قرض الحسنه با بازپرداخت ۱۵ ساله و کارمزد ۴ درصد در اختیار روستاییان و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر قرار میدهد.
 وی افزود: این خانه ها مقاوم ساخته می شوند تا در برابر حوادثی همچون زلزله خسارت نبینند.

تاریخ خبر

1395/11/04

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0275.JPG,