عنوان

مراسم تقدیر و تجلیل از جانبازان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی ،  مراسم تقدیر و تجلیل از جانبازان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سالروزفتح خرمشهر با حضور آقایان حجت الاسلام و المسلمین اکبر پور قائم مقام  نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، مهندس آسمانی مقدم مدیر کل ، معاونین و مدیر حراست  در محل نمازخانه  برگزار گردید.

 در ابتدای مراسم مهندس آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی گفت:  شهدا و جانبازان تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند؛ اما ایثارگران اصلی و واقعی همسران فداکار آنان هستند که کمتر دیده می شوند.
آسمانی مقدم در ادامه اظهار داشت : امروز اگر در هرگوشه از جهان، سخن از افتخارات ایران اسلامی است، مرهون رشادت ها، زحمات و ایثارگری های این عزیزان و خانواده های محترمشان می باشد.
در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین اکبرپور با تبریک ایام پر خیر و برکت ماه شعبان به ویژه میلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز گفت: فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه باید حفظ کنیم نگذاریم چراغ پر فروغ شهادت و فداکاری در کشور خاموش شود.
 در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از این عزیزان تجلیل به عمل آمد.

تاریخ خبر

1394/04/03

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0160.JPG,