عنوان

اهدای خون بمنظور پاسداشت قیام خونین شهدای کربلا

متن

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، کارکنان این نهاد بمنظور گرامیداشت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، طی یک حرکت خودجوش و انسان دوستانه با حضور در مرکز انتقال خون بیرجند، اقدام به اهدای خون نمودند.

 

مهندس آسماني مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در حاشیه این حرکت خداپسندانه اظهار داشت : اهدا خون اهدای زندگی به هم نوع است که شاید فرد اهدا کننده هرگز او را نبیند و نشناسند و این بالاترین مرتبه ایثار و از خودگذشتگی است که فردی خون بدن خویش که مایه حیات و بقاء وی است را بدون هیچ گونه چشم داشتی به همنوع خود هدیه کند. وی افزود : اهدا خون می بایست فقط با نیت کمک به همنوع باشد که مفهوم واقعی اهدا را به همراه خواهد داشت.

 مدیرکل بنیاد مسکن استان در ادامه گفت : اهدا کننده خون نباید توقع هیچ پاداش یا منفعت شخصی حتی ارتقاء سلامت فردی خویش را داشته باشد چرا که در غیر این صورت امکان به خطر افتادن سلامت خون وجود خواهد داشت.

 دکتر عاملی مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی نیز ضمن تقدیر از اهدای خون مستمر کارکنان بنیاد مسکن استان گفت : اهدای خون بصورت مستمر خدمتی بزرگ به نیازمندان در سطح کشور زمینه ساز نجات بیماران با ضریب سلامت مطلوب است و خوشبختانه خراسان جنوبی از رتبه بسیار خوبی در این زمینه برخوردار است.​

تاریخ خبر

1396/07/05

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_000000032.jpg,