عنوان

عزم جدی برای بهبود وضعیت زندگی و مسکن روستائیان

متن

در دیدار قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان شد : 

عزم جدی برای بهبود وضعیت زندگی و مسکن روستائیان

 

 

حجت الاسلام رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن بر توجه هر بیشتر به وضعیت مسکن روستائیان تاکید نمود و از برنامه ریزی های جدید برای رفع مشکلات و تامین مسکن این قشر شریف خبر داد

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، حجت الاسلام رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در این نهاد طی سفر با این استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند دیدار نمود.

حجت الاسلام رضایی گفت : شرایط کنونی ایجاب می کند توجه بیشتری به وضعیت مسکن روستائیان شود و بنیاد مسکن هم در این خصوص برنامه ریزی و پیگیری هایی در جهت رفع مشکلات و تامین مسکن این قشر شریف داشته است. ایشان اظهار داشت : تاکنون 2 میلیون واحد مسکونی روستایی بازسازی و بهسازی شده و امید است با همکاری بیشتر دیگر سازمانها بتوانیم گام های بلندتری برداریم.

حجت الاسلام عبادی نماینده ولی فقیه در استان نیز گفت : روستاها یکی از سنگرهایی است که باید همه از آن دفاع کنیم. وی افزود : تامین مسکن، اعطای سند و اجرای طرح هادی بسیار ارزشمند است و باید این مهم ادامه یابد تا تمامی روستائیان بتوانند از آن استفاده نمایند.

در پایان طرفین بر اینکه : ذخایر ارزشمند فرهنگی در روستاهاست و اگر حفظ شود، فرهنگ جامعه نیز حفظ خواهد شد، تاکید داشتند.

تاریخ خبر

1397/08/02

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_20181013_081703.jpg