عنوان

بررسی مشکلات بخش آیسک شهرستان سرایان

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه مهندس دائمی معاون مسکن شهری و مهندس آسوده مدیر بنیاد مسکن شهرستان سرایان   با  بخشدار آیسک  شهرستان سرایان داشتند مشکلات و موانع مورد نظر در بخش آیسک مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این دیدار بخشدار آیسک با تشکر از قبول دعوت و حضور در شهرستان،گزارشی از موانع و مشکلات طرح های عمرانی و در دست اجرا بنیاد مسکن در روستاهای شهرستان همچون تامین قیر رایگان ،الحاق زمین ارائه و افزود: بخش آیسک با وجود روستاهای متعدد می طلبد که در مباحث این حوزه به خصوص تحویل زمین،لزوم طرح بازنگری روستاها و اجرای طرح هادی اقدام ها بیشتر عملیاتی گردند.

وی اضافه کرد: امیدوارم با تعامل و همراهی فی مابین شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در شهرستان باشیم و بتوانیم خدمات اساسی را برای مردم  بخش آیسک ارائه دهیم.

مهندس آسمانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  خراسان جنوبی نیز با تشکر از پیگیری های بخشدار آیسک از اجرای طرح  هادی روستا های  بخش آیسک  افزود : تهیه و اجرای طرح هادی درکلیه روستاهای بالای 20 خانوار آن بخش در دستور کار قرار دارد و اجرایی خواهد شد.

وی در پایان افزود  با توجه مهم بر شمردن شرایط شهرستان سرایان گفت:در جهت همکاری و هم افزایی هر مساله ای وجود داشته باشد بررسی و در استان دنبال خواهیم کرد.

این جلسه در راستای بررسی وضعیت پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین اجرای طرح هادی در سطح روستاهای بخش آیسک  و بازنگری طرح هادی روستایی و نحوه هزینه کرد اعتبارات عمرانی برای اجرای پروژه ها از مسائل دیگری بود که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بررسی شد.

تاریخ خبر

1397/09/17

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B5_%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B4%DB%B5%DB%B5(0).jpg