عنوان

بازدید از طرح هادی روستای هدف گردشگری کریمو

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی ،مهندس آسمانی مقدم  مدير کل مهندس دائمی معاون مسکن شهری بنياد مسکن استان به همراه  رسولي مقدم سرپرست فرمانداري سرايان بخشدار آيسك و مدیربنياد مسكن شهرستان با حضور در روستای هدف گردشگری كريمو و روستاهای مصعبي و نرم از اجرای عملیات طرح هادی روستا هاي مذكور بازديد نمودند.

در این بازدید آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن استان هم در این بازدیدها اشاره داشتند : آمادگی پرداخت تسهیلات ویژه مسکن روستایی به هر کدام از روستاییان که متقاضی و واجد شرایط باشند را داریم . وی در ادامه اشاره کرد : طرح های هادی در روستاها ضمن ایجاد زمینه توسعه و عمران در روستاها باعث ارتقاء شاخصه های  محیطی و بهداشتی روستا می گردد.

سرپرست فرمانداری سرایان نیزدر این بازدید اقدامات بنیاد مسکن در حوزه مقاوم سازی مسکن روستایی و اجرای طرح هادی در روستاها را از خدمات پایدار عنوان و گفت: خوشبختانه در چند سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه مقاوم سازی روستایی انجام شده است.
رسولی مقدم تصریح کرد: لزوم به روز سازی نقشه های طرح های هادی و افزایش مبلغ تسهیلات بانکی برای نوسازی، بهسازی ومقاوم سازی واحدهای روستایی مهمترین نیازهای حوزه بنیاد مسکن در روستاهای سرایان است.

وی ضمن تقدیر از تلاشها و مساعدتهای بنیاد مسکن در زمینه عمران روستایی و ... از مدیر کل بنیاد مسکن خواست  با توجه به محرومیت منطقه و قشر آسیب پذیر آن نسبت به اختصاص اعتبارات خاص به روستاهای شهرستان برنامه ریزی نموده و در راستای عمران و آبادانی روستاها تلاش نماینند .

تاریخ خبر

1397/09/17

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0282.jpg