عنوان

نشست تخصصی شیوه های دعوت به نماز در بنیاد مسکن خراسان جنوبی

متن

در پرتو این عمل صالح و انتخاب درست راه فضیلت و کرامت است که انسان به اوج عزّت رسـیـده، شکوفا      می شود، از کمال معنوی و رفعت اخلاقی برخوردار می گردد و از ظلمتکده نفسانیات رهایی یافته به دنیای نور و پاکی ها راه می یابد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، نشست تخصصی دعوت به نماز با حضور مسئولین دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استانهای خراسان رضوی و جنوبی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی بیرجندی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن این استان بعنوان سخنران این نشست اظهار داشت : نماز انسان را به عالیترین جایگاه و مراتب می رساند و موجب کرامت و تعالی فرد می شود و اگر در جامعه ای به نماز اهمیت جدی داده شود آسیب های اجتماعی کاهش می یابد. ایشان افزود : در پرتو این عمل صالح و انتخاب درست راه فضیلت و کرامت است که انسان به اوج عزّت رسـیـده، شکوفا می شود، از کمال معنوی و رفعت اخلاقی برخوردار می گردد، از ظلمتکده نفسانیات رهایی یافته به دنیای نور و پاکی ها راه می یابد.

دکتر رضایی در ادامه ضمن اشاره به کرامت انسانی در نزد پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله ) گفت : بـی گـمـان خـدا و رسـول کـریـم هـیـچ گـاه خـواهـان فـرومـایـگـی کـسـی نـیـستند و جز خیر و برکت و عظمت و کرامت برای انسان ها نمی خواهند و هـمـیـن بـس کـه خـداونـد پـیـامـبرانش را برای تحقق کرامت انسان فرستاده است و در میان انبیاء عظام، رسول اعظم محمد مصطفی (صل الله علیه و آله )  از همه به این نکته سزاوارتر است.

لازم بذکر است در این نشست مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بناید مسکن استان ، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی قائم مقام مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان رضوی آقای دیندار مسئول دبیرخانه شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن ، حجت الاسلام والمسلمین کمیلی رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی و معاونین و کارکنان بنیاد مسکن استان حضور داشتند.

 

تاریخ خبر

1397/09/25

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0322.jpg