عنوان

نشست مشترک مدیر شعب بانک مسکن استان با مدیر کل بنیاد مسکن خراسان جنوبی

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان  جنوبی  به منظور همکاری، هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه وصول مطالبات تسهیلات مسکن روستایی، طرح مسکن مهر و گسترش تعاملات و همکاری هر چه بیشتر میان بانک و بنیاد مسکن استان جلسه ای با حضور مهندس آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین ایشان و مدیریت شعب بانک مسکن خراسان جنوبی در محل بنیاد مسکن استان برگزار شد

پور قربان مدیر شعب استان بخراسان جنوبی هدف اصلی و مشترک میان بانک مسکن و بنیاد مسکن را تعامل و همکاری بیشتر و همسویی دو سازمان با یکدیگر دانست. وی افزود: پرداخت تسهیلات جهت ساخت مسکن روستایی کار خداپسندانه و ارزشمندی بوده که بانک و بنیاد با همکاری و تعامل با یکدیگر به سرانجام رساندند.

مدیر شعب استان در ادامه تصریح کرد یکی از وظایف مهم و اصلی ما مسوولیت پذیری و ترویج فرهنگ بازپرداخت به موقع مطالبات در اذهان روستاییان است که باید از طریق ایجاد ارتباط و گفتگو توسط کارکنان بانک و بنیاد ، شوراهای اسلامی روستاها ، ائمه جمعه و جماعات ، دهیاران و افراد با نفوذ و مورد اعتماد ساکن در روستاها انجام پذیرد و این جزء وظایف ما میباشد که باید در اذهان روستاییان نهادینه نماییم . مدیر شعب استان یکی دیگر از موارد حائز اهمیت را پیگیری جدی و به موقع در تبدیل تسهیلات مشارکت مدنی به فروش اقساطی دانست که باید با تعامل و همکاری میان بانک و بنیاد مسکن با جدیت بررسی و پیگیری شود.

در ادامه مهندس آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  ضمن خوش آمد گویی عنوان کرد: بنیاد مسکن و بانک مسکن از یک خانواده هستند و بدون شک جهت تحقق اهداف تعیین شده، بنیاد مسکن آماده هرگونه همکاری با بانک در این راستا می باشد.

در پایان مقرر شد کارشناسان بنیاد و بانک به اتفاق هم جهت اجرایی شدن دستورالعمل اخیر به روستاها مراجعه نموده نسبت به وصول مطالبات تسهیلات روستایی اقدام کنند

تاریخ خبر

1397/11/02

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0130.JPG