عنوان

هر ملتی که مردم در آن حضور مستمر داشته باشند آن ملت پیروز است

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان  جنوبی  در دیدار مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونین مسکن شهری و پشتیبانی  با امام جمعه شهرستان طبس گزارشی از اهم اقدامات بنیاد مسکن در طول چهل سالگی انقلاب ارائه گردید.

 

امام جمعه شهرستان طبس در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی به میهمانان گفت: اعتقاداتمان این است که این انقلاب زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) شود و امام خمینی(ره) نیز فرمودند انقلاب به دنیا صادر خواهد شد و این بیداری اسلامی که امروز شاهدش هستیم و نیز اتفاقاتی که در این مسیر شاهدش هستید نشانه همان است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی افزود : داشتن انگیزه و دغدغه برای خدمت به مردم را شاخصه کار جهادی در یک نهاد انقلابی دانست و بیان داشت : بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است که با همین شاخصه ها از ابتدای انقلاب تا کنون به مردم خدمت کرده است.

 

در این دیدار آقای مهندس آسمانی مقدم ضمن تبریک انتصاب مبارک حجت الاسلام و المسلمین به امامت جمعه شهرستان طبس   گزارش کاملی از اهم اقدامات بنیاد مسکن در طول چهل سال انقلاب اسلامی در استان و همچنین شهرستان داده  و توضیحاتی پیرامون وضعیت اجرای طرح هادی و طرح ویژه مقاوم سازی مسکن روستایی در شهرستان طبس را ارائه نمودند .

تاریخ خبر

1397/11/02

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_20190110_082159_466.jpg