عنوان

دیدار با فرماندار طبس

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان  جنوبی  در دیدار مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونین مسکن شهری و پشتیبانی  با مهندس طلایی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس و معاونین فرمانداری  شهرستان طبس در خصوص مسائل ساخت پروژهای مسکن شهری و نحوه واگذاری آنها و اجرای طرحهای هادی روستایی و اختصاص اعتبارات استانی و شهرستانی و همچنین  آسفالت روستاهامورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت .

در این دیدار آقای مهندس آسمانی مقدم توضیحاتی پیرامون وضعیت اجرای طرح هادی و طرح ویژه مقاوم سازی مسکن روستایی در شهرستان طبس را ارائه نمودند و طرفین به گفتگو و تبادل نظر درباره نقاط قوت، چالش ها و محدودیت های پیش رو در زمینه توسعه و عمران روستایی شهرستان طبس پرداختند.

 

معاون استاندارو فرماندار ویژه طبس  ضمن ابراز خرسندی از حضور میهمانش در شهرستان و تشکر از تلاشها و مساعدتهای بنیاد مسکن در زمینه عمرانی در روستاهای  از مدیر کل بنیاد مسکن خواست  با توجه به محرومیت منطقه و قشر آسیب پذیر آن نسبت به اختصاص اعتبارات خاص به روستاهای شهرستان برنامه ریزی نموده و در راستای عمران و آبادانی روستاها تلاش نمایند و شهرستان  طبس را بلحاظ محرومیت شهرستان نسبت به شهرستانهای دیگر استان و اینکه جمعیت روستاییدر این شهرستان  نسبت به جمعیت شهری در اکثریت قرار دارد دراولویت قرار دهند.


وی با بیان اینکه شهرستان  طبس دارای گستردگی و تعدد زیاد روستاست، خواستار اجرای طرح هادی، بهسازی معابر و کوچه ها در روستاها بخصوص روستاهای محروم و تامین اعتبارات بیشتر جهت آبادانی تمامی روستای این شهرستان شد.

گفتنی است در این دیدار در خصوص موضوعات مختلف از جمله مباحث توسعه روستایی و جایگاه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص عمران روستاها فعالیت ها و تجارب این نهاد طی 40 سال گذشته بحث و تبادل نظر


تاریخ خبر

1397/11/02

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_20190110_082156_379.jpg