عنوان

بنیاد مسکن ، نهادی برآمده از دل انقلاب است

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی مدیرکل، معاونین، کارکنان بنیاد مسکن   بمناسبت فرارسیدن دهه حساب 100 امام و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به دیدار محمد صادق معتمدیان استاندار  خراسان جنوبی رفتند.

در ابتداي اين ديدار مهندس آسمانی مقدم مديرکل بنياد مسكن استان ضمن عرض تبريك سال جدید و اشاره به پيام تاريخي حضرت امام خميني(ره) در خصوص تاسيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي به آمار و عملكرد بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان در زمينه اجراي طرح هاي هادي و احداث مسكن روستايي و شهري و سند دار كردن املاك روستايي و مسکن محرومین وانجمن خیرین مسکن ساز پرداخت.

استاندار خراسان جنوبی در این دیدار با بیان اینکه بنیاد مسکن در راستای تامین مسکن برای محرومین و نیز بهسازی روستاها و حاشیه شهرها اقدامات جدی و اساسی صورت داده است گفت : یکی از دستگاههای برتر استان که در چند ماه اخیر در بخش های مختلف خدمات ارزشمندی ارائه کرده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان است.

محمد صادق معتمدیان افزود در 40 سال اخیر ماموریت های بنیاد مسکن هر روز بیشتر شده  است گفت : این امر بیان گر دلسوزی ، تعهد تخصص و توانمندی های بنیاد مسکن و نیروهای شاغل در این نهاد مقدس است .

استاندار به سفر اخیر دکتر نوبخت به استان و انعقاد تفاهمنامه بنیاد مسکن ، کمیته امداد وسازمان برنامه و بودجه کشور به منظور احداث 10 هزار واحد مسکونی در استان اشاره کرد و افزود : امید است این امر که اقدامی کم نظیر در استان و کشور است هرچه سریعتر وارد مرحله اجرا شود

وی با بیان اینکه  علی رغم کارهای انجام شده،کارهای انجام نشده و فراوانی در استان وجود دارد ، افزود : همه باید تلاش کنند تا با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و بکارگیری توانمندی های استان در بخش های مختلف در جهت محرومیت زدایی و رونق اقتصادی در استان اقدامات لازم به انجام برسد.

در پایان جلسه استاندار خراسان جنوبی با  اهدای لوح سپاس ضمن تبریک دهه حساب 100  از زحمات مهندس آسمانی مقدم و پرسنل بنیاد مسکن استان  در راستای بهسازی و باسازی مسکن روستایی و خدمت به محرومین تشکر و قداردانی نمودند.

تاریخ خبر

1398/01/22

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0460.jpg