عنوان

بنیاد مسکن واگذاری زمین به صورت قانونمند و در عین حال با سهولت انجام دهد

متن

به گزارش روابط عمومي اداره كل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی ، مدیرکل، معاونین، کارکنان بنیاد مسکن و اعضای انجمن خیرین مسکن ساز استان بمناسبت فرارسیدن دهه حساب 100 امام و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به دیدار آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی رفتند.

آسمانی مقدم مدیرکل این نهاد در ابتدای این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبان و ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار،  گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های این نهاد انقلابی در زمینه‌های بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، صدور سند مالکیت روستایی و شهری، اجرای طرح هادی روستاها، احداث مسکن شهری و روستایی و مسکن محرومان ارائه کرد.ایشان تاکید کرد این مهم با همت و تلاش مسئولین، سازمانها و نهادهای مختلف محقق گردیده و انشالله با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.

در ادامه آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک ایام ولادت با سعادت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل و امام سجاد (ع)  اظهار داشتند:آرمان‌های امام آرمان‌های اسلامی است، و کرامت و آزادی انسان در سرلوحه کار امام بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از استقلال‌های خانوادگی داشتن منزل است، افزود: از نظر قانونی هم دولت باید این تصدی را داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: متأسفانه در ۵ سال اخیر آنچه مربوط به وزارت مسکن بود بسیار نارضایت‌بخش بوده است.

وی تصریح کرد: بنیاد مسکن به عنوان متولی در واگذاری زمین به صورت قانونمند و در عین حال با سهولت اقدامات لازم را انجام و پیگیری کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برخی کارها بخشنامه‌ای ابلاغ می‌شود که باید در استان‌ها اجرا شود، گفت: باید مشکلات را حین اجرا ملاحظه کرد و برای اصلاح قوانین و مقررات پیشنهاد داد.

آیت الله عبادی افزود: آنچه در تسهیل زندگی مردم به خصوص در مناطق کویری و مرزی کمک می‌کند مورد توجه قرار گیرد و به افرادی که با این سختی‌ها درگیر هستند باید امتیاز داد.

وی با تاکید بر اینکه نباید بر سر راه افراد مشکل ایجاد کنیم تا منطقه را ترک کنند، گفت: افراد مباشر امور مردم دقیقاً به صورت علمی آنچه در بخشنامه‌ها نیامده و یا گره در کار مردم ایجاد می‌کند را به مرکز منعکس کنند.

تاریخ خبر

1398/01/22

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/IMG_0428.JPG