عنوان

جلسه برنامه ریزی اجرای طرح مسکن محرومین شهرستان نهبندان

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اولین جلسه برنامه ریزی اجرای طرح مسکن محرومین شهرستان نهبندان با حضور مهندس بیکی فرماندار شهرستان نهبندان، بخشداران ، مهندس کلانتری مدیر بنیاد مسکن شهرستان و مدیران بانک های  عامل شهرستان و سایر  اعضای شرکت کننده در محل دفتر فرماندار برگزار گردید . کلانتری مدیر بنیاد مسکن شهرستان نهبندان در این جلسه ضمن اشاره به سفراواخر سال گذشته دکتر نوبخت به خراسان‌جنوبی که مقرر شد 10 هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث شود که از این تعداد سهم بنیاد مسکن استان پنج هزار واحد مسکونی و سهم بنیاد شهرستان 500 واحد تعیین شده است. که ساخت واحد های مسکونی در شهرستان  با همکاری بهزیستی تا دهه فجر سال ۹۸  بایستی به مرحله  بهره‌برداری و به نیازمندان در روستاهای شهرستان تحویل داده شود.

وی با بیان اینکه این طرح در حال حاضر در سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی اجرا می‌شود، افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان از تمام ظرفیت موجود استفاده کرده تا اجرای طرح نتیجه مطلوبی در بر داشته باشد. و خواستار تشکیل جلسات منظم برای پیگیری ساخت واحدهای مسکونی محرومین در شهرستان نهبندان شد .

مهندس بیکی نماینده عالی دولت نیز دراین خصوص خاطر نشان کرد : با توجه به این که شهرستان نهبندان نسبت به شهرستانهای استان کمتر توسعه یافته است و در روستاها شرایط مردم بسیار نامناسب می باشد و از وضعیت خوبی برخوردار نمی باشند از همه بانکهای عامل شهرستان خواسته می شود که در خصوص اعطاء تسهیلات به متقاضیان با ضمانت سفته زنجیره ای همکاری و هماهنگی های لازم انجام گیرد .  فرماندار شهرستان نهبندان تصریح کرد : بخشداران مرکزی و شوسف با همکاری بنیاد مسکن  و بهزیستی و ... اطلاع رسانی لازم را در این خصوص بر اساس اولویت بندی در نظر بگیرند و شناسایی افراد انجام گیرد . وی در ادامه از دهیاران وشوراهای اسلامی خواست که نهایت همکاری را در جهت شناسایی افراد نیازمند و کمک به پیشبرد اهداف طرح داشته باشند .

تاریخ خبر

1398/04/02

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87%20%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86%20%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%86%D9%87%D8%A8%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg