عنوان

ساخت500 واحد مسکونی برای محرومان سهمیه بنیاد مسکن شهرستان نهبندان

متن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی جلسه شوراي مسکن شهرستان نهبندان  با حضورمهندس بیکی فرماندار شهرستان نهبندان ، مهندس آسمانی مقدم مدير كل ومعاون مسکن شهری بنياد مسكن استان، مدیربنیاد مسکن شهرستان ، بخشداران تابع و ديگر اعضا در محل فرمانداري برگزار شد.

مهندس بیکی فرماندار شهرستان نهبندان ضمن خوشامدگویی به حاضرین و مهمانان دراين جلسه که با محوريت موضوع طرح مسكن محرومين برگزار گرديد به دليل تلاش هاي بي وقفه از  مجموعه بنياد مسكن تشكر نمود و از همه دستگاههاي اجرايي خواست تا با تمام توان و ظرفيت خود در راستاي تحقق اهداف متعالي طرح تلاش نمايند همچنين با توجه به ظرفيت مناسب ايجاد شده خواستار آن شد كه بانك هاي عامل در موضوع ضمانت براي اعطاء تسهيلات متقاضيان بر اساس قانون عمل نمايند. فرماندار نهبندان تاکید کرد: دهیاران و بخشداران شرایط اجرای این طرح را با حضور در سطح بخش‌ها و روستاها به مردم اطلاع رسانی کنند.
 
در ادامه امام جمعه نهبندان ضمن ارزنده خواندن طرح ساخت 10000 واحد مسکن محرومین در این استان خواستار تسهیل در روند خانه دار شدن مردم شریف شهرستان در شهر و روستا شد و خواست که موضوع مسکن جوانان ويژه مورد توجه و پيگيري قرارگيرد.

 در ادامه مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن استان  مطالب مهمی در باب طرح مسکن محرومين استان بيان نمود و گفت که مسئولين شهرستان از اين رهگذر ميتوانند با تعامل و همكاري خود زمينه ساز تحولي بزرگ در ايجاد اشتغال وابسته به بخش مسكن، و تامين مسكن مناسب و مقاوم افراد نيازمند وهمچنین ایجاد تحول در بخش تولید  شوند همچنين وی افزود در طرح مذكور به متقاضيان طرح علاوه بر 40 میلیون تومان تسهيلات بانكي کم بهره  از ۱۵۰ ميليون ريال تا  ۲۵۰ ميليون ريال بلاعوض پرداخت ميشود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: در زمینه احداث مسکن محرومان  500 واحد سهمیه به شهرستان نهبندان اختصاص یافته است که امیدواریم با اجرای این طرح گامی مهمی در زمینه استحکام واحدهای روستایی شهرستان برداشته شود.وی از بانک‌های عامل خواست با توجه به مصوبه هیأت محترم  وزیران تسهیلات را به افراد متقاضی براساس سفته زنجیره‌ای پرداخت کنند.

تاریخ خبر

1398/04/02

عکس

https://skh.bonyadmaskan.ir/picofnews/28.3.98.9.jpg